HAKKIMIZDA

ERİKA  MOBİLYA

1995 yılında  üretim faaliyetine başlayan Erikçiler mobilya ,2008 yılından sonra müşteri odaklı daha kaliteli hizmet verebilmek adına, consept mağazacılık alanında Erikçiler ve Lorenzo olarak faaliyetlerini sürdürürken, üretim faaliyetini Erika mobilya üzerinden devam ettirmektedir.

Rahatlık ve kalite, sağlamlık ve şıklığı ön planda tutarak,tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan Lorenzo Home,yıllara dayanan Erika mobilyanın deneyiminden güç alarak,büyüyor.Yepyeni stilleri ve birbirinden renkli yaşam alanlarını sizlere sunuyor.

Adana'da, 7.500 m2 kapalı alana sahip üretim tesisimizde, deneyimli personel ve son teknoloji ürünü makinelerle, koltuk, kanepe, oturma grupları, köşe takımları, yatak odası ve yemek odası takımları gibi geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız dünya standartlarına uygun olarak üretim yapmaktadır.

Erika Mobilya, estetik ve ergonomiyi kalite ile buluşturarak ,ürünlerini yurt çapında müşterilerine sunarken, yurt dışında da yoğun olarak: Irak, Libya, Romanya, Fransa,Moritanya, Hollanda, Cezayir,Afrika, Norveç,Sudan,Filistin,Mısır,Fas,Katar,Suudi Arabistan gibi pek çok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

 

Misyonumuz

Uzun yıllardır bulunduğumuz sektörde , müşterilerimizin ihtiyacını karşılamak için ; verimli satış personelleri ve satış sonrası destek için teknik hizmetlerimizi en üst düzeyde tutmak

Vizyonumuz

Zamanın modern tasarımları ile yaşam alanlarınızı renklendirip, neşe dolu alanlara dönüştürerek,hayelleri üretmeye devam etmek

Değerlerimiz

Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesine dikkat ederek devam etmek

Satış desteği ve müşterilerimiz arasındaki iletişim bütünlüğünü en üst düzeyde tutmak.

Personelin performansı için mümkün olan en iyi çalışma ortamını sağlanmak.